TOPlist E'shee Clinical Esthetic - O nás

E'shee

"E'shee" ZNAMENÁ "OSOBNÍ"


E'shee Clinical Esthetic Logo

Pro nás, v E'shee Clinical Esthetic, péče o pleť je osobní záležitost a všichni klienti jsou jedineční. Samozřejmě nemůžeme zastavit proces stárnutí, ale můžeme se o sebe postarat v každém věku elegantně. Jmenuji se Nataly Giter. Jsem majitelka a zakladatelka E'shee Clinical Esthetic. Jako profesionální kosmetička, jsem pracovala s mnoha nejlepšími světovými produkty pro péči o pleť. Ze zkušeností výzkumu a praxi, jsem se dozvěděla o složkách, které fungují.

Měla jsem to štěstí, že jsem se seznámila se společností profesora, Dr. Chiu. Profesor Dr. Chiu je prvním světovým lídrem, který patentoval lidský gen FGF1, vytvořený laboratorními metodami. FGF1 je nejlepší kosmetická složka, která aktivuje přírodní zdroje těla k sebeléčení. Společně s Dr. Chiu, jeho týmem chemiků a mnoho dalších profesionálů v oboru, jsme použili FGF1 pro vytvoření řady kosmetických produktů. Jsme rádi, že můžeme Vám představit.


O Nataly Giter

Founder of E'shee Clinical Esthetic

K její specializaci patří: výzkum, vývoj a praktické aplikace. Výzkum Nataly Giter se zaměřil na vývoj nejmodernějších funkčních přípravků pro péči o pleť. Nataly je také pedagog a přednáší na četných konferencích, akcích kosmetického průmyslu a seminářích pro profesionály péče o pleť. Její přístup se skládá ze seznamování kvalifikovaných odborníků s poslednímy výzkumy produktů, přísad a nejpokročilejších světových technologií péče o pleť. Nataly věnuje značný čas na zvyšování informovanosti veřejnosti o významné roli odborníků pro péči o pleť, jejich význam pro zákazníky, a pomáhá jim poskytovat vynikající služby péče o pleť.


O Ing-Ming Chiu, Ph.D.

Profesor, Interní klinika
Ústav Molekulární a Buněčné Biochemie a Molekulární Genetiky
Ohio Státní univerzita OCENĚNÍ a VYZNAMENÁNÍ: ÚSPĚCHY:
Kontakt:
E'shee Clinical Esthetic
Email: info@esheeesthetic.cz