E'shee Clinical Esthetic - Zákaznický Servis

Zákaznický Servis

Způsoby doručení

E'shee Clinical Esthetic Zákaznický Servis

Všechny PO Box objednávky budou dodané prostřednictvím USPS (Doručování Pošta Ameriky). Dodací lhůta je závislá na regionu příjemce. Do 30 pracovních dnů.
Cena za dodání balíkŮ do hmotnosti 2 kg - 25,00 USD.

Upozorňujeme:


Každý zákazník je osobně zodpovědný za jakékoliv dovozní daně a poplatky, odečteny v zemi kupujícího.Platební systém PayPal


Systém PayPal je elektronický platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá ovšem přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Dá se říci, že na internetu mají všichni stejnou banku – PayPal.


Systém je ideální pro nákup a prodej zboží za malé a střední částky, nejčastěji bývá spojován s internetovou aukční síní eBay, kde funguje jako hlavní platební protředek pro desetitisíce transakcí denně.


Na PayPalový účet lze přesunout peníze nejlépe platební kartou. Tím pádem PayPal může fungovat jako brána pro příjem platebních karet – částku, která se strhne zákazníkovi z účtu, obchodník okamžitě vidí na svém PayPal účtu. PayPal přijímá všechny hojně používané druhy platebních karet. Následně je možné si peníze nechat poslat na bankovní účet běžným bankovním převodem.


Výhodou použití PayPalu pro prodej na internetu je instantní funkčnost – obchodník může během hodin zprovoznit přijímání platebních karet. A přitom je možné kompletně vynechat jednání s bankami či jinými bránami pro jejich přijímání.O platebním systému PayPal:


http://paypalcz.cz


http://paypal-europe.com/cesky/setup.htmlKontakty

E'shee Clinical Esthetic

1301 Robbins street

Philadelphia, PA 19111

Po.- Pá. 8.00- 18.00 Východního času USA (rozdíl 6 hodin)

Tel/Fax:+1 (215) 289-5533

Tel:+1 (215) 200-2432

Email: info@esheeesthetic.cz

Pravidla vrácení

Doufáme, že budete spokojeni s výrobky E'shee Clinical Esthetic. Pokud však z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni s tím, nabízíme vrácení peněz nebo výměnu produktu, do 14 dnů ode dne doručení, za předpokladu, že produkty jsou neotevřené, nepoužité a v původním obalu.


Prosím, použijte formulář níže a požádejte o RMA (Return Merchandise Authorization) číslo. Všechny vrácené výrobky budou přezkoumány po přijetí, protože nemůžeme nabídnout vrácení peněz nebo výměnu zboží z hygienických důvodů, pokud produkty jsou otevřené nebo použité. Oznámení a realizace výměny nebo vrácení peněz bude provedeno co nejdříve. Máme otevřeno od 10 hodin do 6 hodin od pondělí do pátku.


Prosím, kontaktujte nás na adrese na info@esheeesthetic.cz

Všé vrácené zboží, prosím, zašlete prostřednictvím UPS, FedEx nebo USPS služby na:

E'shee Clinical Esthetic

Attn: Returns & Exchanges

1301 Robbins street

Philadelphia, PA 19111


My Vám vrátíme platbu co nejrychleji původním způsobem platby, nejpozději však do 30 pracovních dnů poté, co obdržíme vrácené zboží, s výjimkou poštovného. Vezměte prosím na vědomí, že E'shee Clinical Esthetic není odpovědný za ztracené zboží. Můžete získat osvědčení o vyslání jako důkaz poštovného při vrácení zboží.


I když se snažíme zabalit a dopravit své zboží s maximální péčí, může nastat situace, kdy je zboží poškozené při přepravě.

Pokud Vaše objednávka dorazí, prosím, zkontrolujte obal, jakékoli škody mohly dojít během procesu přepravy. Nicméně, v případě, že výrobek uvnitř bude poškozen, dejte nám prosím vědět do 48 hodin e-mailem info@esheeesthetic.cz


Všechny naše výrobky před zásilkou projdou nejvyšší kontroly. Pokud výrobek nebo jeho část uvnitř obalu se zdá být vadný, poškozen během přepravy nebo balení, dejte nám prosím vědět okamžitě. Pokud není toto oznámení obdrženo po 3 dnů od obdržení objednávky, nemůže být takový nárok vznesen.


Pokud se vyskytne jakákoli porucha funkce obalu po dobu uvedenou výše, nebudeme akceptovat tento produkt k výměně. Nicméně, my můžeme nabídnout náhradní díl, co se zdá byl poškozen. Zákazník bude muset pokrýt náklady na výměnu.


Vrácené produkty podléhají kontrole ze strany personálu E'shee a mohou podléhat 10% repopulačnímu poplatku. Všechny díly, součásti, tiskoviny, reklamní předměty, např. dárek při nákupu a všechny původní obaly výrobku musí být vráceny nebo náhrada se nebude konat. Vrácené zboží nesmí být změněné nebo poškozené. Více, opakované žádosti o vrácení stejným zákazníkům budou podléhat E'shee vyšetření zaměstnanců. Vyhrazujeme si právo odmítnout klienty, kteří mají tendenci k vracení zboží. Nemůžeme respektovat dvě po sobě jdoucí vrácení.


Zastavení vrácení - v případě, že vrácené zboží bylo použité a / nebo původní obal byl odstraněn. Zákazník bude muset účtovat veškeré náklady na dodání tohoto zboží.


Údaje pro zákaznický servis:

Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Číslo objednávky:*
Důvod kontaktování:*
Zpráva:*
* Povinné pole