E'shee Clinical Esthetic pro profesionální péče o pleť - Pomozte svým klientům získat bez vrásek, silnější a zdravější pleť. TOPlist

Profesionálům

Pokud jste profesionálové v kosmetologii a máte zájem vyniknout a přinést Vaši praxi na další úroveň, můžete se obrátit přímo na nás. Budeme rádi poskytnout podrobnější informace o produktech, léčebných protokolech a velkoobchodním ceníku.

PŘEDSTAVUJEME E'SHEE KLINICKÉ VÝROBKY, REVOLUCE V PROFESIONÁLNÍ PÉČI O PLEŤ.

E'shee Clinical Esthetic, Professionals

Vytvořeny v spolupráci profesionálů péče o pleť, lékařů a chemiků, E'shee Klinické produkty jsou dalším krokem v péči o pleť. Jsou speciálně vytvořeny tak, aby použití velmi malé molekulární struktury maximalizovalo penetraci a šíření jejich blahodárných vlastností. Samo o sobě, to přeformulování je nejmodernější v produktech pro péči o pleť. E'shee však jde ještě o krok dále tím, že zahrnuje kyselý fibroblastový růstový faktor, také známý jako FGF1, v několika výrobcích. FGF1 stimuluje růst kmenových buněk produkujících účinky, které nebyly předtím známé.

OMLAZUJÍCÍ ÚČINKY FGF.

Přirozený průběh procesu stárnutí je důsledkem buněčné degenerace. Oxidační stres a patologie volných radikálů byly dobře studovány, v tomto ohledu, že jsou příčinný faktor stárnutí. FGF pomáhá udržovat cílové orgány, které obsahují vláknitou tkáň, včetně očí, srdce, mozku, kůže a pohybového aparátu. Pomáhá opravit poškozenou tkáň. Například, FGF pomáhá obnovit normální stav poškozené nervové tkáně nebo poškozených cév, aby se zabránilo dalšímu srážení nebo mrtvici. Zpevnění a nový růst pokožky a její základního oběhu vede ke zdravější kůži a méně vráskam. Nepoškozené stárnutím buňky mohou také využit FGF. Laboratorní studie ukázaly, že buňky, které jsou schopny nahradit sebe (např. oční tkáně), mohou být stimulovány k obnově buněčných vrstev. Podívejte se, jak to funguje.


KONTRAINDIKACE

Běžně dostupný FGF je ve velmi nízké dávce a je klasifikovaný jako doplněk stravy pod FDA. Vedlejší účinky nebyly hlášeny. Vzhledem k jeho stimulačnímu účinku na vláknité tkáně, aktivní rakovinu nebo u těhotných žen nesmí být užíván jako doplněk stravy, pokud není doporučen lékařem.


ZÁVĚR

Fibroblastové růstové faktory (FGF) jsou třída malých proteinových řetězců polypeptidů, které mají specifické účinky na buněčnou funkci. Funguje spolu s hormony, zatímco vyvíjí své vlastní jedinečné vlastnosti. Vzhledem ke všudypřítomnosti vláknitých tkání v těle, FGF je důležitý antivěkový nástroj. Funkce cílových orgánů, včetně kůže, srdce, mozku, nervového systému, muskulo-skeletálního systému může být zvýšena působením FGF, čímž dělá FGF důležitou součástí jakéhokoliv anti-aging programů.

10 dní 30 dní 60 dní 90 dní
Pružnost pokožky
Hloubka vrásek
Hydratace pokožky
Hloubka hyperpigmentace
Rafinace pokožky
Minimalizace pórů

Tabulka 1. Vliv FGF v průběhu času. Hvězdy ukazují celkovou spokojenost s výsledky.


ZDRAVOTNÍ INSTITUT, ZPRÁVA O TESTOVÁNÍ:


NĚKTERÉ KLINICKÉ VÝSLEDKY NA HOJENÍ RAN:

Veškerý klinický výzkum byl proveden v našem zařízení na reálných klientech, kteří chtěli na sobě vyzkoušet tuto novou produktovou řadu.


ZASTUPOVÁNÍ A PRACOVÁNÍ S PRODUKTY E'SHEE CLINICAL ESTHETIC VÁM ZAJISTÍ:

Výsledky

Orientované na výsledky, léčení zanechá Vaše klienty šťastné a spokojené. Vy sami můžete přinášet výsledky. Zákazníci k Vám přijdou znovu a znovu.

Zisk

Naše výrobky mohou být použity odborníky pro péči o pleť, dermatology a plastickými chirurgy, k zajištění skvělých výsledků.

Profesionalismus

"E'shee" znamená osobní. To je způsob, jak vždy zacházíme s našimi klienty, daváme jim osobní pozornost a skvělé služby. Pracujeme s nejlepšími vědci, chemiky a odborníky pro péči o pleť ve světě k vývoji revolučních produktů. Naše výrobky mají nejlepší kvalitu. Stojíme pevně za nimi.