E'shee Clinical Esthetic - Nejčastější Otázky

Nejčastější Otázky

Nedávné studie ukazují, že většina škod na naší pokožce se projevuje ve věku, kdy přesáhneme 21. rok. Čím dříve začnete - tím lépe. Většině kožním problémů je mnohem jednodušší zabránit, než pak léčit, když je poškození již provedeno.

Ne, můžete použít určitý produkt (nebo produkty), aby bylo dosaženo viditelného pokroku v péči o pleť. Lze je kombinovat s jinými produkty, které používáte.

Ne, protože účinky produktů můžou být posouzené po určitou dobu. Jednorázové nebo dvourázové použití aplikace nebude přispívat ke správnému posouzení.

Ne.

Většina výrobků E'shee neobsahuje chemické vonné látky. My většinou používáme přírodní esenciální oleje, abychom přidali vůni našim produktům. Nicméně, všechny výrobky jsou velmi lehce vonící a vůně obvykle vymizí během několika sekund po aplikaci.

Séra # 1, # 3, # 5, # 6 vydrží přibližně 2-3 měsíce (pokud jsou použitá podle návodu). Séra # 4 a # 2 - přibližně 3-4 měsíce (pokud jsou použitá podle návodu). Někteří klienti používají séra pouze kolem očí a nad horním rtem - v tomto případě Vám vydrží mnohem déle (4-5 měsíce místo 2). Krémy Vám vydrží stejně dlouho jako běžný hydratační krém. Maska Lahvička obsahuje přibližně 36 až 40 aplikací (celý obličej, krk a dekolt).

Každé sérum je jiné. Prosím, postupujte podle pokynů pro každý konkrétní sérum.

Je to jedinečný noční krém, který obsahuje FGF1, TIMP2, ženšen a stopové prvky a minerály, které vyživují pokožku. To také zlepšuje prokrvení pokožky, poskytuje lepší výživu, okysličení a odstranění toxinů. Vše, co chcete od nočního krému - antioxidant, ochrana, výživa, omlazení a obnova povrchu pleti. Cellular Repairing Night Cream je speciálně vyvinutý tak, aby doplňoval naše séra.

Sérum je moderní péče o pleť. Má mnohem vyšší koncentraci účinných látek, než krém. Je vyrobené s velmi malou molekulární strukturou, takže proniká hlouběji do vrstev pokožky. Jinými slovy, séra jsou boostery (urychlovače). Pokud hledáte efektivnější a rychlejší výsledky – používejte séra.

FGF1 je kyselý fibroblastový růstový faktor. Fibroblasty jsou základním stavebním kamenem všech lidských tkání, včetně pokožky. FGF1 aktivuje kmenové buňky a vyvolává jejich dělení a tvorbu nových buněk pokožky. Tyto nové buňky, podle pořadí, produkují kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou.

Kyselina tranexamová a L-askorbová kyselina (15%). Kyselina tranexamová zastavuje tvorbu pigmentu (melaninu) a kyselina L- askorbová rozjasňuje a obnovuje pokožku.

Každé Sérum je speciálně zaměřené na konkrétní kožní onemocnění. Překrásný antioxidant, bojuje s věkem, hydratuje, vyživuje, lečí buňky pokožky.

Jedná se o profesionální kolekce péči o pleť, která používá nejkvalitnější suroviny a nejnovější technologie. To není jen kosmetická úprava - jedná se o vyšší úroveň lékařské kosmetologie. A v důsledku používání výrobků: zlepšení jak vzhledu, tak i zdraví pokožky zevnitř.

Tento krém je krokem vpřed ve srovnání s kaviárem. Pokud si myslíte, že kaviár je úžasný, tak to je lepší! Poskytuje celou řadu vitaminů B, SOD - superantioxidantů, minerálů, aminokyselin a rostlinných složek. Tento krém poskytuje extrémní ochranu před volnými radikály, anti-aging, hydrataci, pružnost a odolnost.

Pro profesionální ošetření: galvanické, ultrazvukové, válečky a mikrojehly, mezoterapie bez jehly(elektroforéza), po chemickém peelingu, mikrodermabraze, po laseru, před a po plastické chirurgii, radiofrekvence (Thermage). Doma: denně pro každý typ ultrazvukového řízení, za použití mikrojehel, po chemickém peelingu, po mikrodermabrazi, před a po operaci.

Séra # 1, # 3, # 5, Cellular Repairing Night Cream a maska jsou vhodné i pro nejcitlivější pokožku. Séra # 2 a # 4 - Dávejte pozor, pouze pokud jste alergičtí na vitamin C. Sérum # 6 - buďte velmi opatrní, pokud jste alergičtí na růžový olej, nepoužívat na aktivní akné! White Truffle Radiance Cream – vyhnout se, pokud jste alergičtí na oxid titaničitý.

Nikdo jiný na kosmetickém trhu nepoužívá technologie tohoto úrovně. Tato Séra jsou účinné na obličej, krk a dekolt. Mohou být také použitá kolem očí. Tím odpadá potřeba nákupu dalšího produktu speciálně pro oční okolí.


Položit otázku expertu

Pokud máte Otázky, chcete zeptat našich odborníků, stačí kliknout na tlačítko níže.

Položit otázku
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Prosím napište otázku:*
* Povinné pole
E'shee Clinical Esthetic F.A.Q.