E'shee Clinical Esthetic Technology - Facelift bez chirurgického zákroku TOPlist

Technologie

VYTVOŘENÝ VE SPOLUPRÁCI ODBORNÝCH KOSMETOLOGŮ, LÉKAŘŮ A CHEMIKŮ, E'SHEE CLINICAL SKIN CARE - JE DALŠÍ, ODVÁŽNÝ KROK VPŘED V MODERNÍ KOSMETOLOGII.

E'shee Clinical Esthetic, Technology

Pokročilé účinné látky, které používáme v našich sérech, jsou speciálně vyvinuté pro využití v patentované molekulární struktuře s cílem maximální penetrace a šíření jejich užitných vlastností. Tato formule je umělecké dílo v produktech pro péči o pleť. Každý jednotlivý sérum přináší pozoruhodné výsledky. Při použití v kombinaci, séra vzájemně se doplňují a zvyšují výsledek. E'shee Sérum-kolekce (sada ampulí) zabývá se všemi aspekty stárnutí pleti: obnovuje na genetické úrovni, živí na molekulární úrovni a chrání na buněčné úrovni.

E'shee Clinical Esthetic jde ještě o krok dále a to díky kyselému fibroblastovému růstovému faktoru, také známému jako FGF1 , u některých produktů. FGF1 stimuluje kmenové buňky, vyvolává účinky, které dosud neexistovaly.

E'shee Clinical Esthetic, Technology

TECHNOLOGIE POUŽITÍ KMENOVÝCH BUNĚK V PRODUKTECH PRO PÉČI O PLEŤ.

Budoucnost omlazení pleti. Tato super sofistikovaná séra a krémy nás opravdu dělají mladší… Před tím, než "se zblázníte" z termínu "kmenové buňky" (dvě nejvíce kontroverzní slova ve vědě), tady je to, co potřebujete vědět: V těchto nových krémech nejsou uloženy embryonální kmenové buňky, které obvykle aplikujete silnou vrstvou po celém obličeji. Místo toho je technologie zaměřená na využití polypeptidů a enzymů na "probuzení" tělem vlastních rezerv epidermálních kmenových buněk k omlazení pleti, a budete vypadat mladší - mnohem mladší! Skutečnost je, že pleť je největším úložištěm kmenových buněk lidského těla… To, co Richard Wells, Ph.D., mi řekl: „… Jak stárneme, kmenové buňky, použité k opravě pleti, se stávají méně efektivní. Nicméně, možnost, že příroda nám dává přístup k tomuto úložišti endogenních kmenových buněk k omlazení pleti, je velmi pozoruhodná. To je důvod, proč se věda snaží zvýšit potenciál našich dospělých kmenových buněk. Tím může praktické využití kmenových buněk zákazníkům poskytnout aktuální antivěkovou kosmetickou formoli, která jednoduše Vás omlazuje každým rokem …„ Kmenové buňky jsou opravdu velmi důležité. Představte si novou, svěží pleť s "ideálními" buňkami - nepoškozenými věkem, sluncem a nečistým životním prostředím. Zdroj: ASA Zpráva o základním výzkumu LLC

REKOMBINAČNÍ LIDSKÝ KYSELÝ FIBROBLASTOVÝ RŮSTOVÝ FAKTOR, TAKÉ ZNÁMÝ AFGF NEBO FGF RODINY FGFS.

E'shee Clinical Esthetic, Technology
FGF 1 pathways

To je náš nejnovější a nejmodernější výrobek s vysokými technologiemi z University Ohio. Profesor Dr. Chiu je první celosvětový průkopník klonování lidského FGF1 genu. Výzkum je zaměřený na genovou terapii pro lékařské účely, včetně nádorů mozku a nervového poškození. Díky spolupráci s profesorem Dr. Chiu, naše laboratoř vyvinula zcela novou řadu výrobků s použitím 99% čistého FGF1 peptidu, který má nejlepší kvalitu na světě. Fibroblastové růstové faktory hrají klíčovou roli v proliferaci (dělení buněk) a diferenciaci; proces, při němž méně specializované buňky (kmenové buňky) se stávají více specializované, s širokým spektrem buněk a tkání. Při aktivování mechanismu, FGF může stimulovat hojení a obnovení poškozené tkáně. Na základě našeho výzkumu, FGF1 peptid může přenášet různé signály do FGFR2 (omlazení buněk fibroblastů k tvorbě nového kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové), KGFR (omlazení buněk epidermis) a FGF7 (omlazení vlasových folikul a tvorba nových vlasů).


SROVNÁNÍ S JINÝMI RŮSTOVÝMI FAKTORY

Mnoho kosmetických výrobků používají EGF (epidermální růstový faktor), který omlazuje pleť (epidermis), aniž by stimuloval tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Při použití pouze EFG bude proces stárnutí pokračovat nebo se zhoršovat.

FGF1 omlazuje: epidermální buňky a buňky základních fibroblastů, které produkují kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou.

Tyto složky jsou nyní integrovány do našich kosmetických výrobků. Výsledky testů ukazují, že při pravidelném používání výrobků, které obsahují FGF1, kožní buňky rostou 10 až 20 krát rychleji než při použití jiných produktů péče o pleť. My používáme FGF, který nejen dělá povrch pleti hladším a zářivějším, ale také kožní struktury silnější. Pleť se stává pružnější a pevnější po 28 dnech léčby.

V kombinaci s ostatními vyspělými účinnými látkami, otevíráme pro Vás novou éru v boji proti vráskám.

Srovnání